Rada nadzorcza

Aleksander Blumski – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Pan Aleksander Blumski od 2008 r. jest radcą prawnym, obecnie właścicielem kancelarii radcowskiej specjalizującej się w obsłudze spółek (w tym venture capital), prawie nieruchomości, compliance i prawie własności intelektualnej oraz prowadzeniu cywilnych sporów sądowych. (m.in. kilkunastoletnie świadczenie usług na rzecz Polskiej Telefonii Cyfrowej (obecnie: T-Mobile Polska).
W latach 2007-2010 pracował w grupie Banku Zachodniego WBK S.A. (obecnie: Santander Bank), w tym na stanowisku Kierownika Zespołu Prawnego w BZ WBK AIB Asset Management S.A. i BZ WBK AIB
Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.

ŁUKASZ POLAK – Członek Rady Nadzorczej

Łukasz Polak, inwestor, menadżer, przedsiębiorca. Na jego 24 lata stażu zawodowego składają się min: zarządzanie operacyjne (VP) najnowocześniejszym centrum danych w Polsce (Beyond.pl), stworzenie i rozwój polskich struktur międzynarodowej spółki doradczej Expense Reduction Analyst, zarządzanie obszarami: produkcji, sprzedaży, logistyki, zarządzania produktami w ramach Philips Lighting Poland. Ponadto współtworzenie i finansowanie min: HR01 – projekt Platforma Oceny Kompetencji, spółki Demox – pierwszy bezinwazyjny test na wykrywanie Nużeńca, Umano Group – software house skupiony na projektach z obszaru AI. Aktywny inwestycyjnie w obszarach IT w medycynie, sztucznej inteligencji i promocji zdrowego stylu życia.

MICHAŁ BUTSCHER – Członek Rady Nadzorczej

Pan Michał Butscher – Urodzony w 1975 roku. Studiował Finanse i Bankowość, Zarządzanie oraz Marketing w Szkole Głównej Handlowej oraz Prawo na Wydziale Prawa i Administracji UW. Posiada tytuł Magistra. Założył i zarządzał jednym z największych polskich biur tłumaczeń, które w 2012 przyjęło nazwę Summa Linguae SA [GPW NC od 2015] – 7 lat jako Prezes Zarządu, w latach 2011 – 2015 jako Przewodniczący RN. Założył Fundusz Hipoteczny DOM SA [GPW NC od 2012] – pierwszy i największy polski fundusz hipoteczny, w którym odpowiadał za sprzedaż, marketing, dział operacyjny i prawny, pełniąc funkcję Wiceprezesa Zarządu w latach 2008-2015. Zajmował się doradztwem, zarządzaniem oraz inwestował m.in. w branżach nieruchomości, software/ IT, materiałów wykończeniowych, tłumaczeń oraz usług finansowych. W przeszłości członek rad nadzorczych m.in. Foksal NFI oraz Miraculum SA.

TOMASZ CZUCZOS – Członek Rady Nadzorczej

Pan Tomasz Czuczos – właściciel Meltham Holdings Limited. Ukończył w 1999 roku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, uzyskując tytuł magistra. W 2000 r. ukończył studia podyplomowe Prawa Podatkowego, a w roku 2001 studia podyplomowe Rachunkowość i Kontrola Finansowa na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2003 roku ukończył studia podyplomowe dla Dyrektorów Finansowych na WSPiZ im. L. Koźmińskiego. W latach 1998-2001 pracował na stanowisku Konsultanta podatkowego w AFO Kancelaria Podatkowa W. Szewc. W latach 2001-2005 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w MCI Management S.A. oraz członka Rad Nadzorczych spółek portfelowych MCI Management S.A. Jest założycielem spółki Euro-Tax.pl, a w latach 2005-2010 pełnił funkcję jej prezesa. Od 2008 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Meltham Holdings Limited, a od 2011 roku jest członkiem Rady Nadzorczej Euro-Tax.pl SA.

GRZEGORZ MAŃKOWSKI – Członek Rady Nadzorczej

Grzegorz Mańkowski, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz studiów magisterskich na kierunku kulturoznawstwo, specjalność amerykanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2007 z powodzeniem prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą a od 2008 również w ramach spółki cywilnej gdzie w ramach hurtowej wymiany handlowej z partnerami z całej Europy odpowiada za zakupy oraz sprzedaż. Od listopada 2019 zasiada w zarządzie spółki TIMBERGRAF Sp. z o.o.